Archiv pro rubriku: Integrace

7. Integrace a nastavení kombinovaného plánu

Integrace je možnost, jak si přijít k dalším penězům. V okolí se otevřela nová továrna, která vydává například prkna, ale vyžaduje dřevo. není nic jednoduššího, než vybavit svůj vlak vagónem na dřevo, zastavit se pro něj a dovézt ho do továrny na výrobu prken a odtud vzít prkna a odjet nazpět do města. Vše se automaticky nastaví v Jízdním plánu, stačí klikat na továrny a k lokomotivě se budou sami připojovat vagóny dle potřeby.

Jakákoliv továrna je ihned k dispozici a dá se z ní dovážet do hlavního města. Pokud jde o továrnu, která vyžaduje surovinu, bude tato možnost dovozu otevřena, až bude vytíženost továrny na 25% – do té doby surovinu nepotřebuje. Proto je nutné pro otevření této funkce dovozu do továrny jezdit a tím zvýšit její výtěžnost. Integrace vám následně vydělá mnohem více peněz.

Jak nastavit jízdní řád?

Klikni na vlak a v menu vyber Jízdní plán. Následně klikni například na továrnu se dřevem – k vlaku připojte maximální počet vagónů na dřevo. Pak klikněte na továrnu vyrábějící prkna a připojte max počet vagónů na prkna a následně klikněte na Město a potvrdit.

Pokud nějaké nebudete mít, hra vás sama vyzve k nákupu. Za tuto službu získáte + % peněz navíc a zkrátí se vám o nějaké % čekání v továrně.