7. Integrace a nastavení kombinovaného plánu

Integrace je možnost, jak si přijít k dalším penězům. V okolí se otevřela nová továrna, která vydává například prkna, ale vyžaduje dřevo. není nic jednoduššího, než vybavit svůj vlak vagónem na dřevo, zastavit se pro něj a dovézt ho do továrny na výrobu prken a odtud vzít prkna a odjet nazpět do města. Vše se automaticky nastaví v Jízdním plánu, stačí klikat na továrny a k lokomotivě se budou sami připojovat vagóny dle potřeby.

Jakákoliv továrna je ihned k dispozici a dá se z ní dovážet do hlavního města. Pokud jde o továrnu, která vyžaduje surovinu, bude tato možnost dovozu otevřena, až bude vytíženost továrny na 25% – do té doby surovinu nepotřebuje. Proto je nutné pro otevření této funkce dovozu do továrny jezdit a tím zvýšit její výtěžnost. Integrace vám následně vydělá mnohem více peněz.

Jak nastavit jízdní řád?

Klikni na vlak a v menu vyber Jízdní plán. Následně klikni například na továrnu se dřevem – k vlaku připojte maximální počet vagónů na dřevo. Pak klikněte na továrnu vyrábějící prkna a připojte max počet vagónů na prkna a následně klikněte na Město a potvrdit.

Pokud nějaké nebudete mít, hra vás sama vyzve k nákupu. Za tuto službu získáte + % peněz navíc a zkrátí se vám o nějaké % čekání v továrně.

1 komentář u „7. Integrace a nastavení kombinovaného plánu

  1. verascholcz

    Dobrý den ,co mám dělat ,když chci jízdní plán,vlaky mám zaparkované ve městě ,ale pořád se mi ukazuje ,že musím vyložit zboží?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>