Základní seznámení s mapou

hlavní mapa

 

Zde si vysvětlíme jednotlivé ikony.

 1. Pod touto ikonou máte seznam všech vlaků, které vlastníte. Můžete zde kontrolovat jejich hodinový výdělek. Jakmile na kterýkoliv vlak kliknete, objeví se vám další MENU vlaku.
 2. Zde můžete kontrolovat své vagóny, kupovat je a prodávat.
 3. Tato ikona vás přemístí na mapu.
 4. Zde se dostanete na své nádraží, rozšiřují se zde budovy a vyzvedávají bonusy.
 5. Výzkumná laboratoř – zde si vylepšujete za výzkumné body nové moduly do vlaků a nové vlaky.
 6. Zde nakupujete lokomotivy.
 7. Dostanete se na stránku své asociace, kde lze kontrolovat stav vašeho sídla, vztahů mezi jednotlivými asociacemi nebo diskutovat na foru. Rovněž zde můžete požádat o vstup do asociace, vytvořit jí nebo z asociace vystoupit.
 8. Pošta.
 9. Dosavadní statistiky úspěšností měst, hráčů atd.
 10. Plánovací kancelář, lze zde kontrolovat podrobné statistiky obratu a nakupovat licence v aukci. Také je zde sekce otevřená pouze pro prémiové uživatele kalkulátor zisků.
 11. Chat, můžete přepínat mezi globálním, soukromým, městským nebo v rámci asociace.
 12. Zde máte rychlý seznam hráčů z asociace, ignore list, přátelé, sledované hráče.
 13. Hlavní město, po najetí šipkou je vidět, které suroviny ještě vaše město potřebuje – cílem je udržet všechny v zeleném – na tom se musí podílet všichni hráči z města bez rozdílu na asociaci. Také je u toho vidět výnos za přivezení jednoho vagónu / 1 tuny
 14. Továrna, která něco produkuje popřípadě potřebuje. Odtud se odvážejí suroviny do města. Na obrázku je pila, produkující dřevo.
 15. Zde máte zajímavé informace o dostupných medailích, nákup zlaťáků a další info.
 16. Znázorněná epocha – celkem jich je 6 po sedmi 14 dnech. Pak 10 nejlepších měst získají nálepku Metropole a hrají finále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>